قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب شرکتی وردپرس
PARTOCA
بلوک های سبک هبلکس
درباره ما-تماس با ما
مهندسی عمران
جسب هبلکس پلیمری harikafix

درباره ما

 شرکت تولیدی بازرگانی ساختمانی پرتوسا

خانه ، اما خانه ایمن

این شرکت با استعانت از خداوند متعال و با اتکاء بر تجربیات و توان مهندسی خود در زمینه های مختلفی از جمله  تولیدی ملات ها و چسب های آماده پلیمری ساختمانی ، بازرگانی ، خدماتی  و مهندسی ساختمان فعالیت می کند و مجهز  به آخرین متدهای رایانه ای و نرم افزاری می باشد و همچنین موفق به اخذ گواهی نامه های بین المللی مدیریتی  از آکادمی های Harvard آمریکا و IQS انگلستان در زمینه های فوق الذکر می باشد که گامی مهم جهت جهت نیل به اهداف ترسیمی پیش روی شرکت توسعه و زیرساخت پرتوسا میباشد. موضوع فعالیت شرکت تولیدی، بازرگانی، خدماتی  مهندسی ساختمان می‌باشد که شامل ده رشته فعالیت میباشد که از اهم آن میتوان تولید مصالح نوین ساختمانی مثل انواع چسب و ملات های پلیمری آماده برند Harikafix ، واردات و صادرات  ، ترخیص کالا ، حق العملکاری ، فعالیت های نظام مهندسی ساختمان ، بازاریابی بین المللی  و … اشاره کرد.

تبلیغات

کانال تلگرامی شرکت پرتوساایستاگرام شرکت پرتوساواتس اپ شرکت پرتوسا

تولید کننده چسب بلوک هبلکس در کشور زیاد است اما تولید کننده چسب پلیمری بلوک هبلکس استاندارد کم است.

چرا که تولید این چسب آن چنان هم ساده و پیش پا افتاده نیست و نیاز به تخصص خاص خود را دارد . تولید این چسب بسیار حساس است چرا که در دیوار چینی ها از این چسب استفاده میشود و اگر فرمول کارآمد و استاندارد های لازم را نداشته باشد باعث ایجاد خطرات جبران ناپذیر مالی و جانی میشود . چسب هبلکس پلیمری از ترکیبات خاصی تولید میشود که باعث ایجاد مقاومتی چسبندگی برشی و کششیِ فراتر از ملات ماسه سیمان میشود .همچنین استفاده از این چسب ها ویژگی های خاصی دارد که باعث ایجاد صرفه اقتصادی در کنار مزایا دیگر میشود. امروزه با توجه به افزایش قیمت شدید مصالح ساختمانی و در کنار آن افزایش قیمت مسکن میتواند به نوعی در این کاهش قیمت تاثیر قابل توجهی داشته داشته باشد .

پنج علت که باید از چسب هبلکس پلیمریHarikaFix استفاده کرد  :

  • این محصول کاملا اقتصادی است چرا که نیاز به نیروی اجرایی کمتری میباشد.
  • سرعت اجرای این محصول بسیار بیشتر از ملات سنتی ماسه و سیمان است که باعث میشود که زمان اجرا یک ساختمان به یک سوم کاهش یابد.
  • عایق گرما و سرما بودن این محصول باعث میشود تا در فصل سرما و گرما نیاز کمتری به حامل های انرژی باشد زیرا چسب بلوک هبلکس پلیمری برند Harikafix مکمل مناسب بلوک های هبلکس به منظور جلوگیری از عبور گرما و سرما می‌باشد و در نتیجهِ مبحوس شدن انرژی نیاز کمتری به استفاده از انرژی داریم .
  • عایق صوتی بود این محصول که در زندگی امروزی پر است از صداها مخصوصاً در کلان شهر های مثل تهران و تبریز و اصفهان و…که از ساعت های ابتدایی صبح تا پاسی از شب فعالیت ها ادامه دارد صدا های زیادی باعث اذیت ما میشود که از روش های مختلف در حال عایق سازی ساختمان هستیم استفاده از این چسب نیز بخشی از عایق صوتی کردن ساختمان است که از عبور صدا جلوگیری میکند.
  • عایق رطوبت که با چسب هبلکس پلیمری برند Harikafix ایجاد میشود باعث میشود تا عبور رطوبت به صفر برسد. بنابراین مشکل رطوبت منازل نیز رفع میشود البته کاربرد بیشتر این گزینه در شهر های است که میزان رطوبت هوا زیاد است .

تولید کننده چسب بلوک هبلکس پلیمری برند Harikafix

خرید چسب هبلکس مستقیم از تولید کننده :

کارشناسان تولید چسب هبلکس پلیمری برند Harikafix به صورت شبانه روز در تلاش هستند تا بهتریین کیفیت چسب را به ارمغان بیاورند .

لازم به ذکر می‌باشد چسب هبلکس پلیمری برند Harikafix با داشتن مقاومت چسبندگی برشی ۶٫۸ نیوتن بر میلیمتر مربع جز ۵ چسب برتر در زمینه چسب های پودری پلیمری مخصوص است که آوازه آن در منطقه و کشور پیچیده است ، شما عزیزان نیز برای خرید چسب هبلکس پلیمری برند Harikafix میتوانید با کارشناسان واحد فروش ما تماس بگیرید تا خریدی مطمئن را با ما تجربه کنید.

جهت مشاهده کاتالوگ فنی این محصول لطفاً اینجا کلیک کنید.

پاسخی بگذارید