قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب شرکتی وردپرس
PARTOCA
بلوک های سبک هبلکس
درباره ما-تماس با ما
مهندسی عمران
جسب هبلکس پلیمری harikafix

درباره ما

 شرکت تولیدی بازرگانی ساختمانی پرتوسا

خانه ، اما خانه ایمن

این شرکت با استعانت از خداوند متعال و با اتکاء بر تجربیات و توان مهندسی خود در زمینه های مختلفی از جمله  تولیدی ملات ها و چسب های آماده پلیمری ساختمانی ، بازرگانی ، خدماتی  و مهندسی ساختمان فعالیت می کند و مجهز  به آخرین متدهای رایانه ای و نرم افزاری می باشد و همچنین موفق به اخذ گواهی نامه های بین المللی مدیریتی  از آکادمی های Harvard آمریکا و IQS انگلستان در زمینه های فوق الذکر می باشد که گامی مهم جهت جهت نیل به اهداف ترسیمی پیش روی شرکت توسعه و زیرساخت پرتوسا میباشد. موضوع فعالیت شرکت تولیدی، بازرگانی، خدماتی  مهندسی ساختمان می‌باشد که شامل ده رشته فعالیت میباشد که از اهم آن میتوان تولید مصالح نوین ساختمانی مثل انواع چسب و ملات های پلیمری آماده برند Harikafix ، واردات و صادرات  ، ترخیص کالا ، حق العملکاری ، فعالیت های نظام مهندسی ساختمان ، بازاریابی بین المللی  و … اشاره کرد.

تبلیغات

کانال تلگرامی شرکت پرتوساایستاگرام شرکت پرتوساواتس اپ شرکت پرتوسا

فوم ملات زتکس ( فوم ملات ston fix )  : 

این اسپری یک فوم پلی اورتان  است که بسیار سریع و با قدرت چسبندگی فوق العاده بر روی انواع سنگ های ساختمانی شامل سنگ، گرانیت، سرامیک، بلوک های سرامیکی (سفال)، بلوک های سیمانی، بلوک های AAC ( بلوکهای گازی ، هبلکس ، سیپورکس ، فرمستون ) و بلوک های گچی و سنگ و … به عنوان ملات (جایگزین ملاتسنتی ماسه سیمان) استفاده می شود. این محصول قابلیت استفاده در داخل و خارج ساختمان را دارا می باشد. این چسب خیلی سریع خشک می شود و دارای قدرت کشش بسیار بالایی است ( بیشتر از ۱۲برابر نسبت به ملات ماسه سیمان ) .

ویژگی های محصول : 

  • آماده استفاده جهت
  •  خیلی سریعتر و ارزانتر
  • چسباندن فوق العاده
  • آسان استفاده کنید
  • عدم نیاز به آب (جهت متصل کردن)
  • عدم نیاز به برق (جهت مخلوط کردن)
  • ۱۲ برابر قوی تر از ملات سنتی
  • قابلیت استفاده با انواع مصالح ساختمانی
  • مقاوم در برابر نفوذ آب
  • عایق حرارتی و برودتی عالی

 موارد کاربرد :

این اسپری چسب تولیدی آماده استفاده و ساخت و چسباندن دیوارهای داخلی و خارجی ساختمان، حوزه ها و استخرها، سرعتگیرها، گلدان ها، چوب های مختلف، و … می باشد .

 راهنمای استفاده :

کاسه اسپری را ۲۰ بار با شدت تکان دهید، سپس بمب را به آن متصل کنید. سطوح مورد نظر بهتر است عاری از گرد و خاک و چربی باشد. پس از قراردادن بلوک ها از جابجایی آن پرهیز شوید > 

توجه:

بهتر است که اولین ردیف دیوار با ملات سنتی ماسه سیمان جهت بدست آوردن خط تراز چیده  شود. لازم به ذکر است که این محصول برای جوش استفاده نمی شود برای نتیجه بهتر می توانید قبل از استفاده از اسپری سطح مورد نظر را با آب مرطوب کنید .

 مدت زمان نگهداری :

 هجده ماه از تاریخ تولید

بسته بندی استاندارد :

اسپری ۸۷۰ میلی لیتر

جهت مشاهده کاتالوگ فنی فوم بتن  اینجا  کلیک کنید.

 فوم ملات ston fix جایگزین ملات ماسه سیمان 

پاسخی بگذارید