قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب شرکتی وردپرس
PARTOCA
بلوک های سبک هبلکس
درباره ما-تماس با ما
مهندسی عمران

درباره ما

شرکت بازرگانی ساختمانی پرتوسا

خانه ، اما خانه ایمن

این شرکت با استعانت از خداوند متعال و با اتکاء بر تجربیات و توان مهندسی خود در زمینه های مختلفی از جمله بازرگانی – خدماتی – مهندسی ساختمان فعالیت می کند و به آخرین متدهای رایانه ای و نرم افزارهای مرتبط در زمینه های ذکر شده جهت نیل به اهداف خویش مجهز می باشد.موضوع فعالیت شرکت بازرگانی-خدماتی-مهندسی ساختمان که شامل ده رشته فعالیت میباشد که از اهم آن میتوان به صادرات و واردات ، ترخیص کالا ، حق العملکاری ، فعالیت های نظام مهندسی ساختمان ، بازاریابی بین المللی  و … اشاره کرد.
اهداف و چشم انداز شرکت عبارت است از  واردات و اجرای مصالح و متریال نوین صنعت ساختمانی از کشورهای اروپایی به جهت فرهنگ سازی در خصوص استفاده از مصالح سبک و ایمن در جهت پیشگیری از بلایای طبیعی و ویرانگر مثل زلزله و ….

۱- معرفی ، ارائه و اجرای  مصالح سبک و نوین مثل بلوک های سبک گازی aac (هبلکس)  و مصالح مرتبط مثل ملات های الیافدار جایگزین ملات های سنتی ماسه و سیمان که در مقایسه حجمی و وزنی یک پنجم مصالح سنتی میباشد.

۲- معرفی ، ارائه و اجرای عایق های رطوبتی استخر و سد و تصفیه خانه و روف گاردن و …. با ماندگاری مادام العمر و مقاوم در برابر فشار مثبت هفت هزار آب .

۳- معرفی ، ارائه و اجرای ملات دکوراتیو نما که علاوه بر اینکه نمای ساختمان را با کمترین هزینه آراسته میکند نوعی عایق ماندگار حرارتی و تا حدودی عایق رطوبتی نیز میباشد

۴- معرفی ، ارائه و اجرای سخت کننده رویه بتن که باعث مقاومت بتن در برابر سایش و باران های اسیدی و سایر محلول های اسیدی و قلیایی در کارگاه های صنعتی و کارخانه ها میشود .

۵- معرفی ، ارائه و اجرای ملات های ترمیم بتن جهت بازسازی سازه های بتنی قدیمی و سولفاته شده .

۶- معرفی ، ارائه و اجرای چسب سنگ و کاشی جایگزین ملاتهای سنتی که باعث کاهش بار مرده ساختمان میگردند.

۷- معرفی ، ارائه و اجرای  فوم ملات تولید کشور هلند برای اولین بار در سطح منطقه آزاد ماکو و انجام چندین پروژه با این ملات جدید که خود باعث کاهش ۲هزار برابری وزن ملات مصرفی در ۲۵متر مربع میشود ( برای ساخت ۲۵ متر مربع حدود ۲هزار کیلوگرم مصالح سنتی ماسه و سیمان نیاز میباشد که در صورت استفاده از فوم ملات این وزن به کمتر از یک کیلوگرم در ۲۵ متر مربع خواهد رسید و از طرفی مقاومت کششی این ملات در مقایسه با ملات ماسه سیمان ۱۲ برابر قوی تر میباشد ) .

 

همکاری با شرکت های خارجی :

جهت مشاهده محصولات نوین ساختمانی کلیک نمایید .

هدف مجموعه ما 

خانه ، اما خانه ایمن ، سبک و ارزان

 

Thinking Management Harvard USA

Thinking Management Harvard USA

Performance Management IQS UK

Performance Management IQS UK

لوح تقدیر مدیریت و رهبری

لوح تقدیر مدیریت و رهبری 

مدیریت و رهبری کسب و کارهای چابک

مدیریت و رهبری کسب و کارهای چابک

تبلیغات

کانال تلگرامی شرکت پرتوساانیستاگرام شرکت پرتوساواتس اپ شرکت پرتوسا

فوم ملات زتکس ( فوم ملات ston fix )  : 

این اسپری یک فوم پلی اورتان  است که بسیار سریع و با قدرت چسبندگی فوق العاده بر روی انواع سنگ های ساختمانی شامل سنگ، گرانیت، سرامیک، بلوک های سرامیکی (سفال)، بلوک های سیمانی، بلوک های AAC ( بلوکهای گازی ، هبلکس ، سیپورکس ، فرمستون ) و بلوک های گچی و سنگ و … به عنوان ملات (جایگزین ملاتسنتی ماسه سیمان) استفاده می شود. این محصول قابلیت استفاده در داخل و خارج ساختمان را دارا می باشد. این چسب خیلی سریع خشک می شود و دارای قدرت کشش بسیار بالایی است ( بیشتر از ۱۲برابر نسبت به ملات ماسه سیمان ) .

ویژگی های محصول : 

  • آماده استفاده جهت
  •  خیلی سریعتر و ارزانتر
  • چسباندن فوق العاده
  • آسان استفاده کنید
  • عدم نیاز به آب (جهت متصل کردن)
  • عدم نیاز به برق (جهت مخلوط کردن)
  • ۱۲ برابر قوی تر از ملات سنتی
  • قابلیت استفاده با انواع مصالح ساختمانی
  • مقاوم در برابر نفوذ آب
  • عایق حرارتی و برودتی عالی

 موارد کاربرد :

این اسپری چسب تولیدی آماده استفاده و ساخت و چسباندن دیوارهای داخلی و خارجی ساختمان، حوزه ها و استخرها، سرعتگیرها، گلدان ها، چوب های مختلف، و … می باشد .

 راهنمای استفاده :

کاسه اسپری را ۲۰ بار با شدت تکان دهید، سپس بمب را به آن متصل کنید. سطوح مورد نظر بهتر است عاری از گرد و خاک و چربی باشد. پس از قراردادن بلوک ها از جابجایی آن پرهیز شوید > 

توجه:

بهتر است که اولین ردیف دیوار با ملات سنتی ماسه سیمان جهت بدست آوردن خط تراز چیده  شود. لازم به ذکر است که این محصول برای جوش استفاده نمی شود برای نتیجه بهتر می توانید قبل از استفاده از اسپری سطح مورد نظر را با آب مرطوب کنید .

 مدت زمان نگهداری :

 هجده ماه از تاریخ تولید

بسته بندی استاندارد :

اسپری ۸۷۰ میلی لیتر

جهت مشاهده کاتالوگ فنی فوم بتن  اینجا  کلیک کنید.

 فوم ملات ston fix جایگزین ملات ماسه سیمان 

پاسخی بگذارید