قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب شرکتی وردپرس
PARTOCA
بلوک های سبک هبلکس
درباره ما-تماس با ما
مهندسی عمران
جسب هبلکس پلیمری harikafix

درباره ما

 شرکت تولیدی بازرگانی ساختمانی پرتوسا

خانه ، اما خانه ایمن

این شرکت با استعانت از خداوند متعال و با اتکاء بر تجربیات و توان مهندسی خود در زمینه های مختلفی از جمله  تولیدی ملات ها و چسب های آماده پلیمری ساختمانی ، بازرگانی ، خدماتی  و مهندسی ساختمان فعالیت می کند و مجهز  به آخرین متدهای رایانه ای و نرم افزاری می باشد و همچنین موفق به اخذ گواهی نامه های بین المللی مدیریتی  از آکادمی های Harvard آمریکا و IQS انگلستان در زمینه های فوق الذکر می باشد که گامی مهم جهت جهت نیل به اهداف ترسیمی پیش روی شرکت توسعه و زیرساخت پرتوسا میباشد. موضوع فعالیت شرکت تولیدی، بازرگانی، خدماتی  مهندسی ساختمان می‌باشد که شامل ده رشته فعالیت میباشد که از اهم آن میتوان تولید مصالح نوین ساختمانی مثل انواع چسب و ملات های پلیمری آماده برند Harikafix ، واردات و صادرات  ، ترخیص کالا ، حق العملکاری ، فعالیت های نظام مهندسی ساختمان ، بازاریابی بین المللی  و … اشاره کرد.

تبلیغات

کانال تلگرامی شرکت پرتوساایستاگرام شرکت پرتوساواتس اپ شرکت پرتوسا

مصالح ساختمانی، یکی از مهم ترین و اساسی ترین نیازمندی های انجام پروژه های ساختمانی ،عمران و توسعه شهری در صنعت ساختمان می باشد. مصالح با کیفیت و با قیمت مناسب دغدغه همه کارفرمایان و مجریان پروژه های عمرانی است.

تیم متعهد ، مجرب و حرفه ای « پرتوسا » تولید کننده و تامین کننده بهترین و با کیفیت ترین مصالح ساختمانی از جمله:

– بلوک های هبلکس اتوکلاو شده و بلوک لیکا و سبک

– آسانسور های ساختمانی (تولید ملی و وارداتی)

– چسب و ملات های پلیمری آماده ساختمانی(تولید ملی و وارداتی)

– سازه های فلزی و بتنی پیش ساخته

– تهویه مطبوع (چیلر ، فن کوئل ، هواساز)

– درب و پنجره های دو جداره UPVC ، ضد سرقت و …. با استاندارد های ملی و اروپایی

– تامین سیمان پاکتی و فله ای ، قیر ، گچ ، آهک و …

و سایر مصالح مورد نیاز جامعه صنعت ساختمان را تولید و یا تامین و در سریع ترین و کمترین زمان به دست کارفرمایان و مجریان و متقاضیان محترم می رساند.

مجموعه « پرتوسا » از تأسیس تا به امروز مصالح مصرفی انواع پروژه های بخش دولتی و خصوصی شامل اداری، تجاری و مسکونی را تامین کرده و قراردادهای متعددی در این زمینه منعقد و ایفای تعهد کرده است.

ملات های آماده پلیمری ساختمانی برند Harikafix مطابق با استاندارد BS EN 1052-3 انگلستان و تولید شرکت توسعه و زیرساخت پرتوسا می‌باشد که در حال حاضر رقیب محصولات مشابه وارداتی و ایرانی می‌باشد.

استاندارد BS EN1052-3

شرکت پرتوسا با بهره گیری از کارشناسان متعهد و مجرب در حوزه های مختلف صنعت ساختمان و تجارب گسترده در تامین مصالح از منابع خارجی و داخلی، همواره به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه تامین مصالح در سطح کشور و منطقه شناخته شده است و افتخار همکاری با کارفرمایان، مجریان و مدیران موفق صنعت ساختمان در پروژه های ملی و خصوصی را دارد.
شرکت تولیدی بازرگانی ساختمانی پرتوسا با مأموریت خلق فرصت و ایده های نوین در عرصه های مختلف ساخت و ساز و ارائه ی خدمات با کیفیت و خدمات پس از فروش و همچنین با بهره گیری از تیم های مهندسی حرفه ای در تمامی زمینه های ساختمانی مثل تولید، بازاریابی، فروش و اجرای تخصصی ، طراحان خلاق و فناوری های نوین، تمامی خدمات تامین مصالح ساختمانی را به بهترین شکل انجام می دهد.

پاسخی بگذارید